-->

PUBG Mobile Android 1 Aylık Hile Satın AL

 


Mobil telefonlar için App Store üzerinden ücretsiz erişilmekte olan PUBG Mobile, pek çok kullanıcı tarafından sevilerek oynanmaktadır. Karşılıklı mücadele esasına dayanan bu oyunda mobil kullanıcıları, telefondan oynamanın güç olması nedeniyle daha çok zorluk çektiği için, sık sık hile kullanmaktadır. Burada alınmakta olan hileler, geçerli olduğu süre zarfında oyunculara büyük avantajlar kazandırmaktadır.

Bu hilelerden bir tanesi de, akıllı telefonlar için hizmete sunulan PUBG 1 Aylık hile olmaktadır. Bu hile satın aldığınız anda panelinize eklenerek, otomatik olarak teslimat yapılmaktadır. Eğer hileyi emülatör için alıyorsanız, Windows 10’un tüm sürümlerinde çalışmaktadır. PUBG Mobile Hile satın alarak, gününüzü daha keyifli bir hale getirmek size sağlanan bu hileler ile mümkündür.

Düşmanı Kutu İçerisine Alma

PUBG mobile oyuncuları açısından düşmanı görebilmek, ekranın daha küçük olmasından dolayı oldukça zordur. Bu nedenle ESP Box olarak da geçmekte olan bu hile, size düşmanlarınızı renkli bir kutu içerisinde görebilme fırsatı sunmaktadır. Böylece gördüğünüz düşmanlara daha kolay bir şekilde nişan alarak, kolay bir skor alabilirsiniz.

Düşman Canını Görme

PUBG’de çatışma esnasında düşmanın canını bilmek, her zaman daha güzel bir strateji oluşturulmasını sağlamaktadır.

Düşman ile Aradaki Mesafeyi Görme

PUBG tüm düşmanların alt edilmesine dayanan bir oyundur. Bu nedenle düşmanları bulmak, en önemli konudur. Player Distance olarak da bilinmekte olan bu hile kapsamında sizin belirlediğiniz bir mesafe içerisinde, size en yakın düşmanların nerede olduğunu kesin olarak görebilir, böylece tuzaklardan kaçınarak kolay skorlar elde edebilirsiniz.

PUBG Aim Hilesi satın al

gameasya

 Anti- Ban Koruması

 Emülatörde 

Android & İOS 

  Rootlu – Rootsuz çalışmaktadır!

Aylık Fiyat: 190 TL


Sitemizde otomatik teslimat sistemi vardır. Satın aldıklarınız 
7 gün 24 saat otomatik olarak teslim edilir.

Aimbot

PUBG mobile oyuncuları için en zorlu durumlardan biri, nişan almak ve ateş etmektir. Bunun nedeni gördükleri ekran küçük olduğu için, aynı anda birden fazla işlem yapılmasının da kısıtlı olmasıdır.

Bu çerçevede PUBG Mobile Android İOS 1 Aylık, içerisinde bulunan PUBG aimbot hile sayesinde otomatik nişan almanıza imkân tanımaktadır. İçerisinde bulunan Magic Bullet özelliği ile rakibinizin sağına ve soluna yaptığınız atışların da düşmana gitmesini sağlayan hile, silahınızda yapan sekmeyi de kaldırmaktadır.

Hızlı Hareket Etme

PUBG Mobile’da hızlı hareket etme kapsamında; hem hızlı koşmanızı, hem de araçlarınızın daha hızlı gitmesini sağlamaktadır Bu şekilde gideceğiniz yerlere daha çabuk varmanızı ve düşmana kolay bir şekilde hedef olmamak da gerçek olmaktadır.

Bu ve daha pek çok özeliklerle beraber PUBG Mobile 1 aylık hile, oyun oynadığınız gün size kesin bir galibiyet getirecek bütün özellikleri sunmaktadır. Ban alma riski bulundurmamakta olan hile, bünyesinde bulunan log deleted özelliği ile PUBG merkezine sıra dışı log gitmesine; logları tamamen otomatik bir şekilde silerek engel olmaktadır. Böylece PUBG oynarken kullandığınız hileyi doğru şekilde, rakiplerinize fark ettirmeden kullanırsanız; ban alma riski olmaksızın keyifli bir gün geçirebilirsiniz.


Meta Etiket: pubg mobile hile satin al,pubg mobil hile satin al,pubg mobile android hile satın al,pubg hile market,pubg hıle satın al,pubg emulator hile satın al,pubg mobile emulator hile satın al,pubg mobile emulator hile 2020 satın al,pubg mobile görme hile satın al,pubg android hile satın al,ios pubg hile satın al,pubg mobile hile satın al ios,pubg mobile telefon için hile satın al,pubg mobile ios hile satın al,hile satın al pubg

0 Yorum "PUBG Mobile Android 1 Aylık Hile Satın AL"

Yorum Gönderme

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam